| BiiBiis a întrebat:

Cine ati vrea sa castige la Dansez Pentru Tine sau de ce echipa va place? (lipsa de idei big grin )

10 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Mie'mi place de veveritza si de radu...

| alecs871 a răspuns:

Mie mi-a placut mult de tot tipa care danseaza cu Kamara, primul dans, ala stil Michael Jackson, a fost bomba cum a dansat.

| iri a răspuns:

Niciuna. Toate sunt naspa sezonul asta. De data asta n-am preferinte, doar antipatii...

Mi-a placut foarte mult sezonul in care a fost Piticu :X

| Leea1234 a răspuns:

La duel vreau sa castig andreea mantea... iar concursul vreau sa-l castige jean de la craiova...sa fim sinceri... e bun!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ștefan, normal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De placut nu ma omor.
Numai sunt cupluri gen: Andreea balan& pertrisor, laura& bogdan, adriela& smiley, crbl cu mirela sau marieta. (cum o mai chemabig grin)
IAr antipatii?
MONICAhappy SPEr sa iasa acu si sa nu isi voteze ca l ktzi bani are.

cami
| cami a răspuns:

Nici nu m-am uitat laughing ce sa zic si eu. Moni.

| vivi_1903 a răspuns:

Mie imi plac echipele: Alina si Stefan, Andreea si Daniel, Jean de la Craiova si Sandra, Liviu si Ilaria. As vrea sa castige toti.

| username_8290 a răspuns:

Andreea Mantea o sa fie 100% in finala..ca sunt copii aia...
Imi place cum danseaza Alina.

| fevrier a răspuns:

Veveriţa. De ce? Mi-e simpatică. thinking