| BOOBZen a întrebat:

Cine ati vrea sa castige la romanii au talent, stiu ca s-a mai tot pus intrebarea asta, dar vreau sa vad cu cine tine majoritatea oamenilor, eu deexemplu eu tin cu Iustin Narcis Ianau, ala da talent, am ramas cu gura cascata, nu e voce rara, e o voce extraordinara!

19 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Eu as fi tinut cu DFC, dar daca nu au ajuns in finala, sincer, nu ma mai prea intereseaza. Poate Valentin Dinu.

| DildăuPaispe a răspuns:

Hai Narcis!

| xqDemiiLovato a răspuns:

Pai,imi place si de Narcis dar si de adrian tutu, dar
sper sa castige adrian tutu!

| SophieHoran a răspuns:

Si mie imi place Narcis...mai era sa plang cand l-am auzit...lol as vrea s castige el.e un talent italnit o data la 100000000000000 de oameni[funda]

| Katomi a răspuns:

Tutu Adrian!

| Andreeea_2224 a răspuns:

Pfff`.
Da daa, si Narciss ala are voceee.
Dar eu tin cu Tutu Adrian.
si cazul dara re si talentt`.
Si acum pe bunee.
Narcis astaa o sa aiba succces odata ce a ajuns la tv.
Saatii voi lin`ca nu o sa piardaa el si nu o sal mai vedettti`.winking.
Pfff.
Ori`cum dintre Narcis si Adrainnlove struck.
Desi vreau ca Adrian sa castigewinking.

| Andreeea_2224 a răspuns:

Dar aree*. scuzele mele.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexissMla a răspuns:

Eu as vrea sa castige Tutu Adrian! :X
Dar are talent si Narcis, are mare sanse sa castigewinking

| stefania20 a răspuns:

Nustiu! Cred ca o sa castige Narcis sau spalatorul de masini.

| Aოтuu a răspuns:

Si eu tin cu Narcis happy

| Anime1222 a răspuns:

Si eu

| Chocolate_2864 a răspuns:

Sincer este foarte greu să alegi doar unul pentru că sunt mai mulţi cu adevărat talentaţi. Însă ca şi tine, ţin cu Iustin Narcis Ianău.Are o voce superbă :X

| PrOxX a răspuns:

Eu as vrea sa castige Tutu Adrian tongue

| DeeaClaudia a răspuns:

Eu cu adrian tutu:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adrian Tutu

| Dedde a răspuns:

Adrian Tutu sau Cosmin Agache!happy

| iulikutza27 a răspuns:

Eu imi doresc sa castige Adrian Tutu.

| sandita a răspuns:

Da intr-adevar are talent Narcis dar nici Rebeca nu este mai prejos eu sper unul din ei sa castige.