| Brunette_7045 a întrebat:

Cine canta melodia " Bumby Ride"? Dar "Shake It Up!"?
Primul care raspunde FUNDA + VOT!

15 răspunsuri:
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Melodia Bumpy Ride este cantata de Mohombi: http://www.youtube.com/watch?v=G2RCCDSBEGk
Melodia Shake It Up este cantata de Selena Gomez: http://www.youtube.com/watch?v=9CujVa_0bvg

Sper ca te-am ajutat! Pa-pa!:)

| mihaela0205 a răspuns:

Mohombi - Bumpy Ride
Selena Gomez- Shake It Up

| alyna a răspuns:

Bumpy ride-mohombi
shake it up-selena gomez
sper ca te-am ajutat!

| Satisfaction a răspuns:

Bumpy ride-Mohombi

Shake it up-Selena Gomez

| Tadotaki a răspuns:

Bumby Ride este cantata de Mohomby.
Shke It Up este cantata de Selena Gomez in desenul " Shake It Up!"hee hee`.

| ĄŇÐİ a răspuns:

Bumby Ride este cantata de Mohomby. Iar Shake It Up Selena Gomez. fundita?

| EnnY a răspuns:

Shake it up selena gomez:X

| AngelOnEarth a răspuns:

Bumpy Ride - Mohombi
Selena Gomez - Shake It Up

| angel22 a răspuns:

Mohombi-bumby ride

iar shake it up poate fi : Selena Gomez sau Pitbull ...ambii au melodie cu titlul acesta big grin Funda? :p

| SelenaGomezPup a răspuns:

Bumby ride=mohomby
shake iti up=SELENA GOMEZ

se intelege ca "shake it up" este totul pentru dans din desenul animat
FUNDITA?

| Lavinia_7630 a răspuns:

Bumpy ride o canta mohombi iar shake it up o canta selena gomez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bumby ride e cantata de Mohomby.Shke It Up e cantata de Selena

| Ladygagutza2 a răspuns:

Bumby ride mohombi, Shake It Up sean paul