| Peppy a întrebat:

Cine crede ca Narcis Iustin Ianau(Romanii Au Talent)e talentat insa altcineva merita sa castige? E doar intrebare, nu va suparati pe minetongue

10 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

E talentat dar o sa castige adrian tutu happy

| Kqzu97 a răspuns:

Adrian Tutu merita sa castigetongue...Pentru ca el nu are parinti si nu are cu ce/cine sa il intretina, iar Narcis are parinti care il intretine...Adi merita sa castige

| Andreea_7327 a răspuns:

Narcis Iustin Ianau merita sa castige

| treipuncte a răspuns:

Sunt multi talentati. Favoriti mei sunt : Adrian Tutu, Dinu Valentin.

| treipuncte a răspuns:

Cosmin Agache dupa mine nu merita sa castige! tongue

| treipuncte a răspuns:

Nu esti cumva din Botosani?

| Peppy explică:

Stiu,eu am pus intrebarea si mai spun odata:Eu cred ca Cosmin Agache merita sa castige deoarece e foarte talentat.

| Peppy explică:

Fiecare are parerea luithinking
Dupa mine ar merita sa castige cineva cu un talent mai neobisnuit ca, Cosmin sau Stefan Florescu.

| Peppy explică:

Nu,nu sunt din Botosani si nici nu vreau sa fiu.Ador orasul meutongue

| PopaMihai a răspuns:

Nici adrian nici narcis no sa castige, fata aia mica de 7 ani care e cu opereta, aia canta ca narcis la varsta asta, deci la varsta de 15 ani va canta de 10 ori mai bine decat narcis sau adrian, eu spun ca fata aceea va castiga Rebeca sau cum o cheama.happy