| mallynutza a întrebat:

Cine credeti ca va castiga next top model by catalin botezaty?

Răspuns Câştigător
| Etelca a răspuns:

Roxana nu mai este.Madalina e o baba proasta, iar Emma chiar merita.E cea mai buna.Ati vazut ca machiata Emma parca e mai batrana? Arata mai bine fara machiaza.Dar, sa fim seriosi, Madalina va castiga deoarece ea e preferata si lui Catalin Botezatu.Nu mai stiti cand a pus-o sa se dezbrace in schimbul pantofilor? Face si reclama la ea,ca vai ca a inghetat,cum sa nu! S-a prefacut ca oamenii cand vad sa zica:"A,nu mai schimbam canalul sa vedem ce se intampla mai departe!",doar pentru publicitate. Oricum,Madalinei ii da cele mai bune locuri pentru a poza,cele mai frumoase costume, ea cred ca va castiga, dar si Emma merita pentru ca a muncit foarte mult.Si chiar daca Emma nu va castiga BRAVO ei ca a ajuns pana aici!

5 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Emma

| Sebby a răspuns:

Emma

| mysterious a răspuns:

Roxana

| Cosmiiiiii a răspuns:

Emma pentru ca e cea mai tanara si cea mai draguta.Madalina arata ca o baba si Roxana are cicatrici pe fata.Tu ce parere ai?

| mallynutza explică:

Mie imi place de madalina(chiar daca o credeti baba).e cea mai matura. emma.e foarte copilaroasa.si roxana e foarte draguta...