| LittleandLiars a întrebat:

Cine credeti ca va fi Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro? Batalia observ ca de da intre NOname si Bacemi big grin

Cine credeti ca este invinsul si cine invingatorul?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se stie, nu depinde numai de noi, ultimul cuvant si cel decisiv il va avea echipa TPU. Amandoi sunt foarte buni si isi merita nominalizarile, eu sper ca va primi titlul utilizatorul nominalizat de mine, sa ma pot lauda ca nu am gresit(e o gluma!). Nu cred ca se pune asa problema, sunt de parere ca aici nu exista invinsi, toti suntem castigati. Indiferent cine va obtine titlul, ei vor continua sa fie aceeasi utilizatori ca pana acum: constiinciosi, echilibrati, cu raspunsuri folositoare si inteligente etc. Numai bine!

| Nicolelenaa a răspuns:

Eu cred ca NOname va fi castigatoarea. Merita. :*

| LittleandLiars explică:

Cine credeti ca este*

| andreeamitoi a răspuns:

Eu cred ca NOname va fi userul anului deoarece are cele mai multe voturi. Si eu o votez de asemenea.

| Ana a răspuns:

NOname cred ca o sa castige

| noooname a răspuns:

Dupa parerea mea, ''NOname'' va castiga.