| Asyul95 a întrebat:

Cine da click aici are funda! si ceilalti vot!
http://fripta.com/u.php?user=Luy3a

Răspuns Câştigător
| bebesweet a răspuns:

Eu am dat clicktongue

2 răspunsuri:
| Dorii a răspuns:

~>Am dat click
~>Dovada:
L-ai ajutat pe Luy3a cu 1
Filip Luisa mai are de strans 1281 pentru a castiga premiul dorit.
Vrei sa castigi si tu? Nimic mai simplu! Inregistreaza-te!

Nume: Filip Luisa
Caracter: Hello Kitty
Ciuperci: 19
Premiu: BlackBerry Storm 9500

Utilizatorul Luy3a poate castiga runda aceasta unul din premiile de mai jos:
razer

coolpix

licienta steam

jucarie
Logitech sistem

BlackBerry

iphone

playstation

Regulament Fripta

Fa-ti cont si navigheaza prin sectiunile site-ului! Intra zilnic pe www.fripta.com, stringe cit mai multe CIUPERCI de la prieteni si vei avea mai multe SANSE! Va fi luat in considerare numai un click / 24 ore / IP!

La inregistrare utilizati o adresa de e-mail reala. In caz contrar nu va vom putea contacta pentru inmanarea unui eventual premiu castigat. continuare

| ytalyanu a răspuns:

Ce ie ista?'
imi dai fundita ca am dat clic?