| EveTorres a întrebat:

Cine? demi lovato, selena gomez sau miley cyrus? eu una aleg selena gomez.

14 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nimeni. Pe altii nu mai aveti in cap?

| Mony a răspuns:

Toate:X

| ALice_4674 a răspuns:

Selena. e cea mai sweet

| pinkydoll a răspuns:

Si eu tot selena:X:X:X

| SelluMarrie a răspuns:

Selena Gomezlove struck

| doroteea a răspuns:

Poi mie cea mai draguta mi se pare demi pentru ca o consider plina de viata si imi place si selena, e foarte draguta. Miley e draguta, dar nu-mi place ca e cam superficiala... cum joaca in hannah montanatongue

| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Toate sunt tari

| Skittles19 a răspuns:

Miley Cyruslove struck. Dar si Selena e draguta.

| bubu1224 a răspuns:

Si eu sunt de aceeasi parerebig grin

| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

Mie imi toate dar cea mai frumoasa mi se pare selena thinking

| Evee04 a răspuns:

Si eu tot selena gomez

| XenofX a răspuns:

Miley cyrus:X ahhhh prea frumosa, selena mi se pare prea simandicoasabig grin
ceau :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrusbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu aleg una cu un creier intreg!big grin rihanna raised eyebrows