| anonim_4396 a întrebat:

Cine e chinez sau japonez si e din Iasi? big grinbig grinbig grin Iubesc aceste 2 tari!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va incepe in februarie un curs de japoneza la Universitatea Cuza; va fi predat de un japonez. In Iasi este si Asociatia Himawari, care organizeaza cursuri de japoneza si diferite evenimente ce tin de cultura japoneza; printre membrii asociatiei sunt si cativa japonezi.

6 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Si daca ar fi, cum crezi ca ti-ar raspunde, sau mai ales, cum crezi ca ar intelege ceea ce ai scris tu? rolling on the floor

| vlad93fcv a răspuns:

Am eu un vecin chinez laughing. are un nume tare ciudat. Yang Ding-Dong. doar ca nu sunt din Iasi. sunt din Pitesti tongue... e un om tare de treaba. are 2 fetitze superbe. 2 ingerasi laughing)love struck si vb foarte bine romana

| Denny a răspuns:

Ma rog, care e stabilit in Romania... Si care a inv. romana...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca e din Iasi, e roman nu chinez, nu japonezwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Well, cred ca nu-i nimeni de origine asiatica in Iasi. Sau poate nu-i pe site-ul asta. Oricum si mie imi place Japonia happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aia care lucreaza la proiectul Palace