| anna_1674 a întrebat:

Cine e cointeresat de un lucru acasa 75-100$ saptaminal sau si mai mult? informatii suplimentare pe buboshica@yahoo.com

5 răspunsuri:
| anna_1674 explică:

Lucrati 3-4 ore pe zi la calculatorul de acasa, conectat la internet, cand vreti sau cand va este comod si castigati 75-100$ intr-o saptamana. Daca veti lucra mai mult de 3-4 ore, veti castiga 100-250$ si mai mult. Totul depinde de dumneavoastra si interesului pe care o oferiti acestei activitati.
In obligatiile dumneavoastra intra sa dati anunturi si sa lucrati cu e-mailul. Tot ce va trebui sa faceti este:
1.Sa puneti anunturi pe internet
2.Sa controlati de 2-3 ori pe zi adresa de e-mail si sa trimiteti la toti mesaje.
3.Sa tineti o mica baza de date pentru dumneavoastra cu cei cu care conlucrati ca sa nu va incurcati in contacte.
4.De cateva ori pe luna sa primiti in "portofelul" dumneavoastra din Internet banii, pe care ii veti castiga, proces care va incepe inca din prima zi de lucru.

| m5789932 a răspuns:

Adica. zi exact. nu umbla cu cioara vopsita.

| m5789932 a răspuns:

Asta o stiu si eu... atunci intrebarea ar fi alta: Tu ai primit vreun leu, din aceasta "munaca pe care o desfasori?

| m5789932 a răspuns:

Asta stiam si eu. Atunci sa intreb altfel: Tu, personal ai primit vreun leu din banii astia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, am nevoie de serviciu vreau mai multe detalii. 068911802 dm.Ioana