| SweetThings a întrebat:

Cine e in clasa a7a si a dat teza.nu conteaza daca la mate sau la altceva. vreau sa stiu daca au fost grele si cam ce exercitii v-au datwinkingofer funda celui mai bun raspuns

4 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Eu sunt în a9-a. La engleză suntem împărţiţi în două grupe, fiecare grupă face engleză cu altă profesoară, aceeaşi materie. Noi am avut o teză mai grea, iar ceilalţi una extrem de uşoară. Depinde de profesor, plus că sunt profesori care predau aiurea, după capul lor.

| VladAndrei98 a răspuns:

Mda eu sunt in a7a si am dat tezele.La romana mi s-a parut chiar foarte usor.Am avut de caracterizat pe Manole din Manastirea argesului si inca cateva exercitii:de analizat de scris carui gen literar ii apartine un text ff scurt de scris sinonime...usorwinking.In total 9 exercitii.La mate a fost greu exercitii si probleme dificile... Bafta

Răspuns utilizator avertizat