| iuandfto a întrebat:

Cine e interesat de schimb de insigne de la Vanatoare de Vampiri (kubeti)?

40 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soare
trandafir
tarus
scut
sageata de argint
apa sfintita
le dau la schimb pentru oglinda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am usturoi la schimb si vreau pe el orice in afara de, apa sfintita, tarus, usturoi, oglinda, sageata, puterea vrajitorului
crisan_da2007@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori sa schimb pentru. TARUS si SCUT.
Am dubluri: 3 Soare, 1 Apa sfintita, 1 Usturoi, 1 Puterea Vrajitorului.

| patrix99 a răspuns:

Vreau puterea vrajitorului.
Ofer la schimb orice.
fzainea@yahoo.com

| patrix99 a răspuns:

Iti dau ce vrei pentru ca am completat toata colectia si dublura toate insignele.

| Daniela98 a răspuns:

Iti dau eu(apa sfintita, oglinda, tarus), la schimb pentru usturoi

| Wolfgang a răspuns:

Eu am tarus si soare si caut un usturoi daca esti interesat da-mi un mail pe armand_n_1994@yahoo.com sau un sms la 0745499003

| Wolfgang a răspuns:

Eu armand_n_1994

| madalindj a răspuns:

Soare Cod: 10D9FE3C08

Apă sfinţită Cod: 1669F5600E

Oglindă Cod: 16BA816010

Apă sfinţită Cod: 11AFDC600E

| alleexxa a răspuns:

Am si eu ca dublura un scut si nevoi de soare oglinda tarus etc. iuandfto dacaai nevoie facem schimb