| anonim_4396 a întrebat:

Cine este dispus sa comunice cu mine in limba engleza? sunt incepatoare si as vrea sa prind ceva. si consider ca comunicarea(in scris) este cel mai simplu mod.pe langa faptul ca engleza ajuta mult pe viitor. astept raspunsurile voastre

6 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Hai lasa

| mihaibrasov a răspuns:

Mai. mai bine intri pe omegle si vorbesti acolo in engleza cat vrei cu necunoscuti.

| AlerimxD a răspuns:

Super. Aş vrea şi eu! xD
Trimite-mi un mesaj privat. Xoxo.

| Lluvia a răspuns:

Trimite-mi mesaj cu id-ul tau si vorbim happy

| l0rre a răspuns:

Salut. da-mi un mesaj pe privat cu id-ul tau.
si eu vreau pe cineva cu care sa comunic in engleza.consider ca poate prind mai bine engleza.
astept mesajul tau

| maddy_8164 a răspuns:

Si eu vreau. Trimiti mesaj?:X