| anonim_4396 a întrebat:

Cine este fan Demi Lovato? Motivati raspunsul!

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Eu. Pentru ca mi se pare simpatica. Are o voce foarte frumoasa si e draguta.

6 răspunsuri:
| mymy a răspuns:

Eu o ador :X:X canta extraordinar de frumos si este draguta

| Cristary a răspuns:

Eu sunt. Desi are dintii prea mari, eu o ador. :X
Are voce si e frumoasa :X

| Cristi_3697 a răspuns:

Imi place foarte mult de Demi pentru ca este fooooarte amuzanta in toate episoadele ...si nu numai este si foarte frumoasa, ce sa mai spunem de voce, adica la america muzica ei este foarte frumoasa

| andrutza_5118 a răspuns:

Ami place mult Demi Lovato pentru ca are o voce ff buna, este draguta si este ff amuzanta la tv.

| francy a răspuns:

Eu sunt fana, deoarece e una dintre cele mai bune artiste adica ma refer ca actrita si cantareata, ii ador stilul vestimentar tot ce tine de imaginea ei, are gusturi foarte bune adica vreau sa zic ca avem cam acelea gusturi ii place paramor si mie imi place, ii place cularea nebru foarte mult si comedia sunt multe motive! love demi xoxo

| maddy_3311 a răspuns:

Eu sunt...
imi place in primul rand pentru ca este ea insasi si nu se preface
joaca foarte bine
si imi place rasul ei la nebunie...laughinglaughinglaughing