| larya234 a întrebat:

Cine este personajul vostru preferat de la showl "in puii mei?"

Răspuns Câştigător
| giorgyana99 a răspuns:

Imi plac mai multi:
1Alex Velea si Conecte-r
2Generalu surdu
3Momaie si Gogaie
4Vanghelie
5Mucea si flocea telecomandatii k s-au cam demodat acu e la moda rapanooooonn! big grin

Funda?

16 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Preferatu`meu e Fernandolaughing)

| Eღilia62 a răspuns:

Generalul Surdu' si ala care tot zice ca a castigat la pacanele(nu stiu cum il cheama).

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru Eღilia62):

Bujor il cheama cel cu pacanelele laughing!

| giorgyana99 a răspuns (pentru Eღilia62):

Bujor da mie una nu imi place ala

| Eღilia62 a răspuns (pentru S3c0ndSh0t):

Multumesc ca mi-ai spus!

| Eღilia62 a răspuns (pentru giorgyana99):

Multumesc ca mi-ai spus numele lui!

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru Eღilia62):

Ce placere!

| shadovv a răspuns:

Nu ma uit la asemenea inferioritati.

| andrei213 a răspuns (pentru shadovv):

Si cine mama m-ati te pune sa zici ca nu te uitiraised eyebrows

| shadovv a răspuns (pentru andrei213):

Noi (adica toti utilizatorii de pe TPU) am fost intrebati de catre larya234 "cine este personajul vostru preferat?". Raspunsul meu este ca nu am un asemenea personaj preferat din emisiunea respectiva, emisiune inferioara din punct de vedere etic, rational, dogmatic. Unde am gresit? Esti idiotic. Macar stiu ca sunt sanse mari sa arzi in iad, totusi trebuie sa fiu iubitor cu dusmanii, deci sper sa nu ajungi acolo indiferend de procent. Bafta si numai fericire!

| andrei213 a răspuns (pentru shadovv):

Tu trebuia sa imi raspunzi in 3 cuvinte sau 3 fraze imbecilule nu sa imi faci compuneriwinking

| andrei213 a răspuns (pentru shadovv):

Tu trebuia sa imi dai aspunsu in 3 fraze imbecilule nu sa imi faci compuneriwinking

| shadovv a răspuns (pentru andrei213):

Ce istet esti!

| maria999 a răspuns:

Alex Velea si Conecte-r

| Elenaaa23 a răspuns:

Locotenentul Surdu'

| dragos65436 a răspuns:

Momaie big grin