| dyutza20 a întrebat:

Cine imi da si mie cateva texte de dragoste... cele mai bune fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Stefy200 a răspuns:

1.Cine te face sa plangi, nu-ti merita lacrimile, iar cine ti le merita nu te va face sa plangi niciodata!
2. Dragostea e ca un vis:il traiesti, dar cand te trezesti regreti!
3. Iubirea adevarata este ca o sticla de parfum:stii sa o pastrezi, iti va folosi, nu stii iti va lasa un gust amar...
4. Dragostea are urechi sa ii spui ca il iubesti,are ochi sa-l atingi cu priviri dulci, are gura sa il saruti, dar nu are maini sa te indrume catre cele de mai sus!
5.O lacria e parte de iubire dar sub o forma sincera.
6.Pe cine iubesti cu adevarat o va simti, dar tu nu simti daca el te iubeste sincer, asa ca misterul ochilor tai nu-l lasa descoperit...winking
7.Fii in umbra cand te cauta dar arata-te cand te doreste cu adevarat!
8.Nu visa la o iubire dulce ca oricum gustul ei e vid!
9.Suspina in despartiri, dar nu te lasa in amintiri!
10.Inchide ochii si plangi daca trebuie...dar nu-i arata adevarata dragoste, o va irosi!
Sper sa-ti placa! Sunt creatii proprii in afara de prima!winkingpa!

3 răspunsuri:
| dyutza20 explică (pentru Nuvăsufăr):

Amuzata chiestie dar pe ale le stiulaughing

insa e foarte hilar

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru dyutza20):

Ai mai mulţi ani decât răspunsuri?