| GaByTzU_4919 a întrebat:

Cine imi da si mie niste bancuri cu scola sau glume dau funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Ancuta7878 a răspuns:

Http://www.eugenkarban.de/......-la-scoala

Ai acolo mai multe pagini. Is foarte cool;-x. Succes :-*.

| ionutzul31 a răspuns:

- Bulă, vrei să spui că nu te-a ajutat tatăl tău la rezolvarea problemei?
- Nu m-a ajutat.
- Dă-ţi cuvântul.
- Mi-l dau. Nu m-a ajutat, a rezolvat-o singur.

Bulă zice unui coleg:
- Trebuie să-i spun bunicii să se ducă la şcoală, la adunarea cu părinţii.
- De ce nu-i spui mamei?
- Fiindcă bunica e aproape surdă

Bulă nedumerit după şcoală îşi întreabă tatăl:
- Tata, care este diferenţa dintre prosperitate şi criză? Întreabă Bulă.
- E simplu, Bulă. Prosperitate înseamnă Mercedes, şampanie, vilă la Snagov, amantă. Criza înseamnă metrou, sifon, garsonieră în Ferentari, mă-ta.

Funda? big grin