| Alexu_9664 a întrebat:

Cine imi da si mie niste descrieri la poze pentru hi5?:X... Fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Alynutzaaa a răspuns:

Bineinteles, nu regret ca dintre atatia te-am ales!

Tu o sa fii prioritatea mea indiferent de ce se va intampla!

Tu`mi dai mie eu iti dau tie motive de bucurie!

Tocuri inalte, parul lasat pe spate, delicat rujata si atent parfumata.

Chiar daca e mica nu te juca cu ea pentru ca mereu a stiut si stie ce vrea!

Nu mai sunt ca la inceput si asta te doare cel mai mult!

M`am schimbat si pot visa acum.Nu mai vreau sa cer, voi obtine oricum!

bautura, prieteni, cluburi de naopte.Totul merge bine cand esti pus pe fapte!

Am simtit privirea ta ca ma cheama si ma vrea!

Sunt papusa nimanui, sunt dorinta tuturor si dusmanca zdrentzelor!

Fraierii nu`s pentru mine, nu fac exceptzie la tine!

Se intampla sa am momente cand uit de tot. Ma gandesc la el si uneori chiar nu mai pot straight face

Am un suflet de copil ce refuza sa creasca, mi`e egal cu 0 tot ce zice lumea asta proasta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://minilink.ro/bt

| Sмiℓe a răspuns:

thinking - Ochii mari gurita mica
Trasaturi de papusica.

- Zambetul ei de copil nu se razbuna. Te face sa te simti cel mai puternic cand o tii de mana.

- ●Spui punct`. Dar Nu se termina Niciodata`! Pentru ca Te atrage ca nici O alta fata`!

etc. Uneori stsurile se potrivesc si ca descrieri. Trebuie doar sa le cauti love struck