| MrWrestleMania a întrebat:

Cine imi da si mie un hack counter, aim, care daca apas o tasta sa mi se duca tinta la cap, stomac, umar, etc si sa trag eu. Nu automat. Dau funda. Va rog spuneti-mi!

2 răspunsuri:
| caty98 a răspuns:

Badboy este cel mai bujn are aim toate uite si site-ulhttp://www.maximamspus.ro/coduri-counter-strike-1428 este cel mai un hack

| alexmilan19 a răspuns:

Salut! Acesta ste un multihack pentru counter-strike.Ai linkul aici:htt p://www 59. zippy share. co m/v/852 72323/ file.ht ml (scrii tu legat)