| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi da un cont steam pe un cont hi5! in acest cont hi5 am dat peste 5 euro+level la barn buddy 168+level la organized crime 78! cine are si vrea sa dea add la cs_stefan007

2 răspunsuri:
| cosmin1211 a răspuns:

Dati-mi mie cont steam si va dau cont de hi5 cu 20 de euro activi si in total am bagat 50 de euro. Barn Buddy tot 168 +, organized crime lvl 100.Nu-i dati lui, eu dau si 5 euro credit daca-mi dati. Si mai dau si un cont de Fcebook. ID:gabygrand2009@yahoo.com

| anonim_4396 explică (pentru cosmin1211):

laughing) mai este barn buddy pe hi5?laughing de fapt nu mai e niciun joc calumea si intrebarea a fost pusa acum mult timp in urma