| justagirlll a întrebat:

Cine imi explica si mie cat mai detaliat cum se joaca stardoll?

funda

2 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Ideea jocului este sa joci jocuri apoi sa te faci superstar vei da bani dar merita cu bani stransi iti cumperi diverse chesti ca sa te faci frumoasa bafta si distractie placuta big grin

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! ai ceva bani in sacose si tu trebuie mai mult sa cumperi haine, sa-ti iei un iubit parca sa-ti decorezi casa. dar ai nevoi si de bani adevarati pentru asta laughing