| aaaaaaa1 a întrebat:

Cine imi face si mie un codul ala sa am muzica ascunsa la hi5
vreau melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=0lxuIz0MCxA
fundååå

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

CA sa-ti pui o melodie pe HI5 trebuie sa o faci singura! Pentru ca acel cineva de la care soliciti ajutor ca sa intre pe pagina ta trebuie sa-i dai adresa email si parola! Sunt lucruri care nu se dau! Iti explic eu pas cu pas cu trebuie sa procedezi:
Cum pui o melodie pe HI5
Intri pe:http://www.youtube-video-codes.com/ sus la ''home'' scrii melodia pe care o vrei clik ''Search For Videos '' clik'' Grab code'' (sub melodie) dupa aceea bifezi unde scrie ''Code To Embed Video On Your Blog, Profile Or Web Site AutoStart '' apoi clik pe chenarul de mai jos cu codul (ai sa observi ca se albastreste) dupa clik dreapta /clik >copy si apoi te duci in pagina ta de HI5 dai la ''editeaza despre mine'' si ce ai copiat dai paste la ''despre mine'' clik in josul paginii la ''salvare profil'' si melodia va canta in momentul cand pagina ta HI5 va fi accesata!
Succes!