| Animpuff a întrebat:

Cine imi poate da lista absolventilor la bacalaureatul din 2011 din judetul Constanta Liceul Teoretic "Emil Racovita" Techirghiol?

Răspuns Câştigător
| Elenika a răspuns:

Intrii pe site-ul asta
http://bacalaureat.edu.ro/2011/rapoarte/index.html
apoi alegi jud. Constanta
apoi selectezi :Rezultate pe unitati de invatamant
Cauti Liceul Teoretic Emil Racovita
Il selectezi, dupa care selectezi rezultate finale alfabetic/ in functie de medie.
Succes :)

2 răspunsuri:
| iuli a răspuns:

Http://bacalaureat.edu.ro/2011/rapoarte/
Dai click pe judetul Constanta, si dupa aceea click pe Rezultate pe unităţi de învăţământ, pe pagina 5 e liceul despre care vorbeai tu. Dai click pe Rezultate finale (după medie). Acolo sunt toti elevii acestui liceu si notele obtinute de ei.
Succes!