| MrWrestleMania a întrebat:

Cine imi poate da o melodie super tare pentru wrestling ? Sa nu fie rpostii romanesti, arabesti, manele, chineze si ce alte prostii va mai trec prin cap. Melodii gen, de exemplu de la AC/DC sau altii care fac melodii calumea bune pentru wrestling. Dau funda !

Răspuns Câştigător
| MrAngelus a răspuns:

Paramore - "Ignorance"

| MrWrestleMania explică (pentru MrAngelus):

E superba melodia. Dar prea activa. Mai stii si alta?

| MrWrestleMania explică (pentru MrAngelus):

Stii. Prima e grozava. Oricum tie iti dau funda. happy Dar nu poti sa imi mai dai melodii, Da multe, foarte multe sa am din ce sa aleg. Si sa aiba un inceput foarte misto. De exemplt, prima are inceput misto (balck and yellow). Is calumea si alea hip hop, da vreau si de alea rock, pop...din acelea din trecut. Mai vechi stii? Da-mi multe. Iti multumesc mult happy

| MrWrestleMania explică (pentru MrAngelus):

De exemplu. TNT de AC/DC imi place mult si se potriveste. Daca mai gasesti ca astea si plus ce ti-am zis eu mai sus ai funda de la mine big grin

| MrAngelus a răspuns (pentru MrWrestleMania):

Altele nu mai stiu deoarece nu sunt fan al muzicii rock happy. Scuze...

6 răspunsuri:
| RyanFlame98 a răspuns:

Saliva-Click Click Boom, Fozzy-Enemy, Finger Eleven-Paralyzer, Disturbed-Stricken