| XMyzue_1273 a întrebat:

Cine imi poate spune cum se sterge un video pe You tube? happy
PS:

Răspuns Câştigător
| DanMp3 a răspuns:

Daca nu e pe contul tau nu ai cum!
sa zicem ca e pe contul' tau...
in dreapta sus [in colt] este numele tau [langa sing out] dai click acolo apoi My Videos
iti va aparea lista cu toate video-urile tale uploadate!
in dreapta lor [la fiecare] este un patratel [selectezi patratelul din dreptul video-ului pe care vrei sa'l stergi]
apoi dai pe butonul DELETE este sus in capatul listei!

bft.

2 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Daca acel video nu l-ai postat tu nu il poti sterge dar daca l-ai postat tu in dreapta sus in colt este numele tau langa sing out dai clik ăe My Videos si iti va aparea totate video tale care leai post in dreapta lor la fiecare este un patrat selectezi patratul de la fiecare video pe care vrei sa il stergi iar apoi apesi pe delete (este sus)
bafta:d