| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie ce se pune deasupra folii de pe tort ca si in imaginea :http://www.welcometoromania.ro/Oradea/Oradea_Cofetaria_S cala_r.htm
cea cu bucatarul sau cu imaginea cu tom & jerry ...ca sa straluceasca si sa nu se usuce?
scuze de categorie...

Răspuns Câştigător
| FrozEenSoul a răspuns:

Deci sa te iau cu inceputul big grin
La inceput se face modelul tortului... si pana se termina...
Cei de la cofetarie cand il termina iti pun poza pe tort (acea poza e facuta din napolitana foarte subtire) si dupa aceea se pune jeleu deasupra fotografiei happy daca te-am ajutat fundita! big grin