| sara2523 a întrebat:

Cine imi poate spune smecheria "Cati ani ai?". Am cautat-o pe net si nu am gasit-o intreaga. Va rog mult! Funda

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cati ani ai? Fara smecherie.

| Dudu008 a răspuns:

Cati ani ai iti dau 20 din smecherie.Fac dac`ai 16 ani si fac 20 de puscarie

| sara2523 explică:

Nu...e o smecherie matematica unde afli data nasterii prin niste calcule.

| xK1nD3rX a răspuns:

Auzi la ala =]]. E mate.

| sara2523 explică (pentru xK1nD3rX):

Auzi...chiar e o smecherie si sunt o "aia", daca tu chiar insisti sa te exprimi ca la tara. Daca nu o stii nu e nicio suparare, macar nu mai comenta. Acum nu mai am voie sa intreb ceva ca sare cate unu cu gura...

| chitaramea a răspuns (pentru sara2523):

Da stiu sunt niste tabele speciale ( 6 cred ) si tu i le arati personei careia vrei sa ii ghicesti varsta si ea trebuie sa iti spuna in ce tabele se afla si tu aduni primul element din fiecare tabel in care zice ca isi gaseste varsta... simla sfarsit chiar ajungi la varsta adevarata, numai ca ai n3voie de tabele, le.am avut si eu dar nu la mai gasesc o sa le caut poate reusesc sa le scanez si sa ti le trimit. Vad ca inyrebarea este despul de veche dar sper sa vezi notificarile

| catal1na a răspuns:

Citi ani ei? asa trebu sa spui(si el o sa-ti spuna virsta lui