| XxMALVIxX a întrebat:

Cine imi spune cat mai elegant ca sunt proasta, dau funda!

Răspuns Câştigător
| NeMtZy a răspuns:

Esti "Blonda" laughing

30 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Ştii... întrebările au la capăt semnul întrebării de obicei.batting eyelashes

| vali1985 a răspuns:

Mie nu-mi pari a fi proasta.

| afrodita3333 a răspuns:

Draga mea, circumvoluntiunile creierului tau sunt subline dar, lipsesc cu desavarsire.

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Nici mie nu mi se pare ca esti proasta dar in fine esti o blonda fara minte (mi se pare cel mai elegant)(scuze de cuvinte)

| 4b a răspuns:

laughing nu obliga mai lumea sa minta...

| 4b a răspuns:

Nu-i corectlaughing

| 4b a răspuns:

laughing mda, uneori imi face farse d'astea...

| 4b a răspuns:

laughing viata frate...

| rutanklan a răspuns:

Ce tare ii faza asta laughing.

| aveam14ani a răspuns:

Stimata domnisora, imi permiteti sa sa spun cat de spatioos este creierul dumneavoastra...imi place la nebunie adierea vantului de la o ureche la cealalta.

| Bєshka a răspuns:

Esti o fiinta atat de draguta, politicoasa, frumoasa, sincera, spirituala si unica pe aceasta lume! Primeste urarile mele de bine si aceste minciuni nevinovate. Draga te bagi prea mult in seama cand de fapt esti doar o proasta.Scz dar nu vreau sa te jignesc nu sunt felul ala de om big grin.

| Bєshka a răspuns:

Iti spun elegant ca esti proasta, dar ce ai facut draga de recunosti?

| InnocentLoovee a răspuns:

Uite..nu vreau sa te jignesc, dar..stii, te iubesc si as vrea sa nu te superi pe mine dar..nu esti cea mai desteapta persoana pe care am intalnit-o. Esti asa mai prostuta.

| InnocentLoovee a răspuns:

Plagiator/plagiatoare. Huoo!

| InnocentLoovee a răspuns:

Nu mi-e ciuda ca n-ai tu imaginatie. Ar fi fost dragut sa scrii tu singur/a. laughing

| gago a răspuns:

Te iubesc, dar sti nu toata lumea este desteapta sa nu crezi ca vorbesc despre tine dar te numeri si tu printre ei happy

| Yasmine18 a răspuns:

Esti o blondutza desteapta!

| Astamica123 a răspuns:

Esti "Blonda" laughing)

| Andrey12 a răspuns:

Baby esti tare rau, dar situata ta la pătuț te face să pari... putin putin complet proasta(putin putin complet= citat din Chiorete) Firianaibi cu intrebarea ta de ratata proasta si bleaga si care e cea mai tare retarda. Mare ți-e gradina, DOAMNEEE!

| iuliiiiiiiiia a răspuns:

Esti o proasta de nota 10. (scuze de cuv)

| xOrbitssxboy a răspuns:

Ce intrebare? laughing))

| Catiche_Elena_1994 a răspuns:

Cred ca ai un IQ egal cu al Danielei Crudu.

| ella12daniel145 a răspuns:

Doamne.laughing ce intrebare..mdeaa e bine ca recunosti ca esti proastarolling on the floor)

| Boy101 a răspuns:

Eu cred ca nu esti proasta! Sincer! Nu te mai insulta

| Boy101 a răspuns:

Eu cred ca nu esti proasta! Sincer! Nu te mai insulta!

| Procovanu_Petrica_1996 a răspuns:

Esti o proasta grav. funda

| IrisGeorgiana a răspuns:

Draga mea, ai un intelect mai mic de cat numarul de la pantofi.

| Yo_Vlad_1998 a răspuns:

Dragă domnişoară, coificientul dumneavoastră de inteligenţă este foarte scăzut pentru că doarece fiindcă pentru că neuronii dumneavoastră nu functionează foarte bine.(FUNDĂ?)big grin

| Yo_Vlad_1998 a răspuns:

Dragă domnişoară, coificientul dumneavoastră de inteligenţă este foarte scăzut pentru că doarece fiindcă pentru că neuronii dumneavoastră nu functionează foarte bine.(FUNDĂ?) big grin