| scutelnictatiana a întrebat:

Cine imi spune cite mai multe faze de genul: Toata lumea are n-are, numai Nare n-are n-are. Sau 1234554667889908765 ti-a fost lene sa citesti tot! Ca sa le fac la colegi! Va rog repede si cit mai amuzante.

1 răspuns:
| JustinB a răspuns:

Pai poti face ceva de genu': sa scrii pe o carte, pe coperta, du-te la pag 5, pe pag. 5 sa scrii du-te la pag 45, si tot asa pana cand pe la 100 sa zici du-te la sfarsitul cartii, iar pe sfarsitul cartii sa scrii: te-am plimbat peste tot ca pe un...