| Cameron a întrebat:

Cine imi spune niste carti ori cu vampiri ori de groaza? cele de groaza sa fie destul de infricosatoare. Fara Twilight si Jurnalele Vampirilor. Va multumesc dau funda.

Răspuns Câştigător
| Αγάπη a răspuns:

Morti pana la apus; Academia vampirilor, Dracula, Salem's lot, Vampirii Sudului, Vampirii din Morganville, Sange albastru, etc.

Daca vrei mai multe uite aici : http://www.librariabucuresti.com/carte-vampiri-descriere-0.htm

4 răspunsuri:
| Aesir a răspuns:

Dracula o sa iti placa big grin

| FailL a răspuns:

True blood.

| elissaB a răspuns:

Tot ce gasesti scris de Stephen King, Cronicile vampirilor de Anne Rice.Si dracula e foarte tarehappy

| Cameron explică (pentru elissaB):

Va multumesc tuturor pentru Raspunsuri si pentru recomandari apreciez fiecare raspuns. Va multumesc.