| YonUtZ99 a întrebat:

Cine imi spune si mie de ce mi se restarteaza calculatorul cand intru pe gta san andreas online?

4 răspunsuri:
| pacalici a răspuns:

Ancearca sa-l formatezi si vezi daca ati mai face fig daca mai face antreaba si u la un depozit sau la cineva care se pricepe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pc-ul ti se restarteaza deoarece an san andreas e un hack ascuns care nu poate fi detectat de antivirus acest hack e facut e un hacker.acest hack e facut special pentru a sterge fisiere an windows sau ati mananca giga din hardisk
. Virusul mia mancat din hardisk 10 gb acum mai am numa 490 de gb din 500 deci ai grija mare cu hackurile astea sunt foarte periculoase, anca o avrtizare tot un hack ascuns antrun joc sau muzica si chiar film e un hack care ati restarteaza pc-ul iar an timpul restartari hackerul intra an hack si ati poate sterge biosul sau ati poate dezmacnetiza hardiskul mare grija

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica intri si stai un pic si se restarteaza? daca da misa intamplat si mie e de la procesor se incalzeste tr sa dai carcasa jos la calculator daca nu merge nici asa tr sa iti iei pasta de racire pentru procesorwinking

| bogdan_2521 a răspuns:

Schimbal