| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi spune si mie de ce pe hi5 ierii imi scria ca am 214 vizualizari la profil iar azii scrie ca nu am niciuna scrie ' 0 vizualizari.
DE CEE?
Funda!

Răspuns Câştigător
| Sclipiciii a răspuns:

Asa imi apare si mie dar a doua zi cand intru revine la normal.E asa pentru ca nu stiu...sunt prea multi pe hi5 sau de la program.

2 răspunsuri:
| laryssutzadlc a răspuns:

E de la ei.eu am cam 11.000 de vizualizari si acum imi apare 0. o sa treaca, stai calmalaughing dc trebuie sa vada toata lumea cate ai?laughing

| Denni_1644 a răspuns:

De obicei asa se intampla cand se termina luna. De ex: in 31 ai 52 de vizualizari si a doua zi in 1 ai 0 viziualizai