| oana1 a întrebat:

Cine imi spune si mie niste farse de 1 aprilie pentru parinti si prietena mea? Cine imi da cele mai tari primeste fundita

Răspuns Câştigător
| angel137 a răspuns:

1. Lipeste o fisa sau o bancnota pe jos la intrarea in clasa! O sa fii surprins cati or sa se aplece sa o ridice!

2. O pacaleala mai veche, dar care merge tot timpul, este sa schimbi zaharul cu sarea.

3. Furiseaza-te seara in camera parintilor sau a fratilor si fixeaza alarma ceasului cat mai devreme.

4. Intr-o cutie cu lapte adauga colorant alimentar. Nu este toxic si ii va speria pe cei care vor vrea sa-l consume!

5. Lipeste cu un scotch incolor capacul si colacul de la wc. O surpriza neplacuta pentru cineva care se grabeste sa ajunga la baie!

6. In timp ce doarme cineva pune intr-o farfurie mai multe hartii, du-te in fata lui, da-le foc si striga tare dupa ajutor. Cu siguranta va fi o pacaleala pe care nu o va uita prea usor!

2 răspunsuri:
| Alex99_5691 a răspuns:

Pai eu odata stateam vara fara tricou si am luat cel mai mare cutit si chetcupul ldin frigider si l-am uns cu ketcup si mam uns si pe mine si apoi m-am dus la maicamea si am spus ajutati-maaa si m-am prefacut ca lesin laughing)))))) am ras cand eram pe jos ca inca credeau ca mor laughing. Sau eu ccu pretenu meu ne ducem unde sunt multi oamne si ne uitam in sus si facem uauuuuuuuuuuu si se uita toti in sus laughing

| Lina_Paula_1986 a răspuns:

Ii spui sa ciocneasca cu tine un ou daca esti catolica.parintelui ii dai un ou nefiert iar tu ai un ou fiert si asa il vei sparge dar ai grija sa nu dea el primul ca altfel tu te vei murdari ci nu parintele tau