| s0w30n3 a întrebat:

Cine imi spune si mie niste jocuri gen bitefight, knightfight, gladiatus?happy

11 răspunsuri:
| s0w30n3 explică:

Stiu deja aceste jocuri.gen gladiatus nu travian triburile, unul cu misiuni, echipament, sabi, armuri, precum gladiatus dar nu bitefight, knightfight sau tagoria ca le stiubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Me incearca PiratesAssault.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.thewest.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da Metin 2

| Prezidentul a răspuns:

Metin, ikariam, the west... 4 story... fundita? cred ca merit!

| VinnieMmM a răspuns (pentru Prezidentul):

Pentru astea meriti? a zis nu travian triburile si metin2 si 3story sunt MMORPG

| Prezidentul a răspuns (pentru VinnieMmM):

Ikariam si the west sunt browser games cum a cerut el, nu? Am dat 50-50, ca sa ii fiu de ajutor, probleme? Si gladiatus este un MMORPG (browser) dle. Daca nu sti mai bine taci.

"Gladiatus is a Browser Based MMORPG"

| for3st a răspuns:

Scrie pe google sf game. vezi sus e steagu romaniei sa fie in limba rmana. e ff misto incearcal. daca iti place da o funditabig grin