| Pisi126 a întrebat:

Cine imi spune si mie niste jocuri pentru o petrecere.

P.S.:nu online

Răspuns Câştigător
| HaiAjutamaCaSaTeAjut a răspuns:

Jocuri pentru copii:
Pitia, alegratelea, sotronu, jucatul cu mingiea, etc.

Jocuri pentru adolescenti:
Sticluta cu otrava(iei o sticla, va puneti mai multi in cerc si o invarti, la cel care pica capacul ii pui o procunca)
Carti pe dezbracate sau porunci.
Bataie cu perne.
Bataie cu apa.
Mima(cineva mimeaza ceva si voi giciti).
Cantati cv si cel care se opreste primul din cantatul melodie ii spuneti o porunca.
Adevar si provocare.
Mancarea(cel care baga cea mai multa mancare in gura fara sa inghita alege pe cineva din cei care participa si il pune sa faca ceva de ex: sa il sarute, sa danseze cu el etc.).
Sunt multe de obicei la petreceri jocurile vin pe moment.

5 răspunsuri:
| kameleonic a răspuns:

Bomberman, Poker, Virtual Pool

| nothinglefttolose a răspuns:

Adevar sau provocare! Nu dai gres. Acum, depinde de varsta, aevti grija ce provocari puneti.

Evetual karaoke (dar nu stiu daca se pune ca joc)

| RAW97 a răspuns:

Cruce, poker

| alisiamaria a răspuns:

Sims 3... , imvu