| juan_8547 a întrebat:

Cine imi trage si mie ceva la imprimanta si imi tr. prin posta laughing, ca tr. si eu bani laughing?

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

@juan:tu traiesti pe alta planeta? Du-te la orice magazin ce face CÓPII si au si un calculator si ai rezolvat treaba!

Elianna
| Elianna a răspuns:

E gluma, ai? Atunci de ce ma injuri pe mine pe privat? Vrei sa pun mesajul aici sau sa-l trimit la admini?

| Lorє๔คnค a răspuns:

Buna intrebarelaughing

| andreeeeeeeea a răspuns:

La orice colt exista xeroxuristraight face baga pe un cd sau un stick si du-te. e 20 d bani foaia.

Răspuns utilizator avertizat