| YepIsSuspended a întrebat:

Cine imi zice o parola din revista so hannah montana pentru a puta instala jurnalul secret? Va rooog!

332 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una dintre parole este niblets

| EmmaLoLy a răspuns:

Nu merg codurilecrying(...

| lullaby57657 a răspuns:

Parola la numarul 6 este niblets

| sely_6623 a răspuns:

Parola e NIBLETS funda te rog

| malinutza a răspuns:

Parola este niblets.

| Mayushi a răspuns:

Parola: niblets
1.miley
2.lilly
3. jackson
4.cocoaloco
5.rockstar
6.doggies
7.rockin
8.money

| larissa2000 a răspuns:

Iti da pana la unsprezecealea cod daca dai funda?

| larissa2000 a răspuns:

Parola:niblets 1.miley 2. lilly 3. jackson 4. cocoaloco. 5.rockstar 6. doggies 7. rockin

8.money 9. scrummy 10. sunshine dai funda >>>

| dulcicandrea a răspuns:

Nr 18 este sparkle

| teonikaa a răspuns:

Lolly pentru a instala codul este:niblets

| 0727205756 a răspuns:

Parola niblets, cod1.miley,cod2.lily,cod3.jockson,cod4.cocoaloco,cod5.rock star restul nu mai stiu sper sa imi spuneti voi. Dar sa le scrieti ca la mine au mers, si o sa va mai spun si la 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, etc

| 0727205756 a răspuns:

Draga lolly nr1.miley nr2.lilly.nr3.jackson nr4.cocoaloco nr. 5rockstar nr6.doggies nr7.rockin

| Madalina311 a răspuns:

We eu am sc codul niblets si parola miley si sc parola incorecta incercati din nou

| Madalina311 a răspuns:

We eu am sc codul niblets si parola miley si sc parola incorecta incercati din nou

| Gabitza_8940 a răspuns:

1.miley
2.lilly
3.jackson
4.cocoaloco

| Gabitza_8940 a răspuns:

5.rockstar

| lauricka a răspuns:

Parola este "niblets"

| ioana1998 a răspuns:

Stiu eu parola din nr 2 este niblets

| ioana1998 a răspuns:

Parola este niblets

| crisrina a răspuns:

Intra pe hanna montana jurnalul secret

| ade_2604 a răspuns:

Parola e niblets

| ralucax7 a răspuns:

Pentru toti cei care spun ca au parolele de la revista So Hannah Montana [ dar de fapt nu o au ] uitati-le aici : Nr1:Miley; Nr2:Lilly; Nr3:Jackoson; Nr4:Cocoaloco; Nr5:Rockstar

| andreeaceatare a răspuns:

Nibelts

| andreeaceatare a răspuns:

Niblets

| nely_4982 a răspuns:

da dar mie cine imi spune cineva ce parola are 4 va rogggggggg

| Elvira_5783 a răspuns:

Miley

| roxxyndra a răspuns:

Va zic eu
parola este : niblets
codurile sunt :
1 miley
2 lilly
3 jackson
4 nu stiu :-s
5 rockstart

| AnonimaAnnONImAA a răspuns:

Prima parola e niblets dar mai trecuiau sa fie nu ma refer la cod ci la parola ca mie nu mi so deblocat toate paginile va rooooooog ma ajutati si pe mine

| andreea222 a răspuns:

Miley lilly jackson cocoaloco rockstar doggies rockin money scrummy sunshine awesome

| milezloveyou a răspuns:

Nici eu nu stiu sa intru ca am dat pe descarcare si nu ma lasa sa imi fac jurnal! dar parola este niblets.succes!