| YepIsSuspended a întrebat:

Cine imi zice o parola din revista so hannah montana pentru a puta instala jurnalul secret? Va rooog!

332 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cumpara-ti revista...nr 1 e numai 5 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.miley
2.lily
3. jackson
4.rockstar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola este niblets
si daca vrei sa intri pe celelalte pagini scrie lilly in nr. 2 in nr. 3, 4, 5, 6...habar n-am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se baga si mie virusi daca il instalez?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa aflu parola plzzzzzzz sa-mi spui si mie daca afli id-ul meu anutza1998

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca O sa va ajut pRya mult sar e toOt ce stiu despre codurile acesteaA la primul cel despre tine este Miley la al 2 cel cu prietenele este Lilly la al 3 cel cu familia este Jackson La 4 ink nu stiu! iar la 5`Este rockstar... Sper sa myarga. mye mi`o mers... oricum daca jtye cineva ce ye la nr 4. pls suneti`mi si mie. Pupycy dulki!`~Dya!`~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti fa griji lolly, te ajut eu.Miley,Lilly,Jackson,muzica si rockstar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola este niblets

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la numarul 2 niblets

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola; niblets codul din primul numar e miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niblets

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt elena iar parola este niblets si codul este miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lilly

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codurile sunt:1-miley, 2-lilly, 3-jackson, 4-rock, 5-rockstar.Sa stiti ca parola este niblets.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jackson

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 maily 2 lliy 3jackson 4 oliver 5roby reyy si restul nu stiu id meu este ganciu_ana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care nr. din revista hannah montana?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da iti zic eu:proasta lolly

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niblets

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola pentru a putea instala jurnalul secret este "miley".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

So hannah montana creativity collection bibliorafturi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jackson

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jacasaon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care imi spune si mie parola de la numarul 4?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niblets

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai tu draguto cu"parola este miley mult succes! mersi mult dar mie nu imi merge.na sa treceem peste asta daca vrei tu sa imi raspunzi la cateva intrebari :::::cum te cheama? cati ani ai? de unde esti? vrei sa facem cunostinta adica sa fim prietene? eu am 9 ani.ma cheama indru anda patricia.sunt din satul hitias comuna racovita judetul timis.eu as vrea sa facem cunostinta si sa fim prietene, daca vrei si tu! a si sa imi dai idul tau daca vrei bine inteles! te pup papa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola este niblets iar codul la revista numarul 1 este miley, la numarul 2 este lilly, iar la numarul 3 este jackson... iar numarul 4 nu il am dar azi m-il cumparwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne la am 111 ani si ce daca? fiecare are voie si are dreptl lui! si trebuie sa iti iei revista hannah montana ca sa vezi parola si codul secret! si eu fac colectie
!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

paai...nu stiu la primul nr. si la al treilea, dar la al doilea parola e:
niblets
iar codul - lilly