| YepIsSuspended a întrebat:

Cine imi zice o parola din revista so hannah montana pentru a puta instala jurnalul secret? Va rooog!

332 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niblets

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai tu draguto cu"parola este miley mult succes! mersi mult dar mie nu imi merge.na sa treceem peste asta daca vrei tu sa imi raspunzi la cateva intrebari :::::cum te cheama? cati ani ai? de unde esti? vrei sa facem cunostinta adica sa fim prietene? eu am 9 ani.ma cheama indru anda patricia.sunt din satul hitias comuna racovita judetul timis.eu as vrea sa facem cunostinta si sa fim prietene, daca vrei si tu! a si sa imi dai idul tau daca vrei bine inteles! te pup papa!

| 0727205756 a răspuns:

Parola niblets, cod1.miley,cod2.lily,cod3.jockson,cod4.cocoaloco,cod5.rock star restul nu mai stiu sper sa imi spuneti voi. Dar sa le scrieti ca la mine au mers, si o sa va mai spun si la 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola este niblets iar codul la revista numarul 1 este miley, la numarul 2 este lilly, iar la numarul 3 este jackson... iar numarul 4 nu il am dar azi m-il cumparwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne la am 111 ani si ce daca? fiecare are voie si are dreptl lui! si trebuie sa iti iei revista hannah montana ca sa vezi parola si codul secret! si eu fac colectie
!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

paai...nu stiu la primul nr. si la al treilea, dar la al doilea parola e:
niblets
iar codul - lilly

| teonikaa a răspuns:

Lolly pentru a instala codul este:niblets

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jacasaon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! codul este niblets
nr1 miley
nr2 lilly
nr3 jackson
nr4 cocoaloco
nr5 rockstar
mai mult nu mai stiu dar sper sa te ajute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din revista numarul:1! Parola este: niblets, codul din acest numar este: miley!

| ralucax7 a răspuns:

Pentru toti cei care spun ca au parolele de la revista So Hannah Montana [ dar de fapt nu o au ] uitati-le aici : Nr1:Miley; Nr2:Lilly; Nr3:Jackoson; Nr4:Cocoaloco; Nr5:Rockstar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola lill si adauga la sfarsit igrec

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola niblets codul Miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1miley 2lilly 3jackson 4cocoaloco

| nely_4982 a răspuns:

da dar mie cine imi spune cineva ce parola are 4 va rogggggggg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu stie ce cod este la 4 asa ca va zic eu este cocoaloco. am decat cele 6 numere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. miley 2. lilly 3. jackson 4. cocoaloco 5. rockstar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola : niblets

codurii : miley [ 1 ]
codurii : lilly [ 2 ]
coduri : jackson [ 3 ]
coduri : cocoaloco [ 4 ]
coduri : rockstar [ 5]

hannah montana love struck lovee love struck
am faQut rOst de thoate codurile :]
pacat ca numai 5 straight face sunt in jurnal x(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola nr. 1=niblets codul=miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ea nu a dat un sfat a cerut un sfat bai NONAME

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de la ce numar 1 2 3 4 5 6 de la care

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of da parola merge dar codurile nu...crying dati si voi un cod bun angry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niblets

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din nr. 4 a revistei codul este :cocoaloco, parola:niblets.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley, lilly, jacasaon, rockstar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rockstar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1- miley
2-lilly
3-jackson
4-cocoaloco
5-rockstar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niblets

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niblets, 1-miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine la calculator imi da numai pana la nr6 paginile din jurnal apoi apare in lacat care cand apas pe el nu se intampla nimic. De unde sa fac rost de pagina de la nr 7 si restul?