| Username9080 a întrebat:

Cine imi zice simie niste programe bune de editat poze?

Celui mai bun raspuns ii dau funda!

Răspuns Câştigător
| Cupcake123 a răspuns:

Iti recomand sa utilizezi pixlr.com, e unul dintre cele mai bune site-uri de editat. (dupa parerea mea) Aici mai sunt si alte site-uri bune : Capition.it, Pizzap, Bilangee etc. Daca vrei un program bun de editat pentru android : PicsArt. (e foarte bun ) Fundita? big grin

6 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

Photoshop, Paintshop si GIMP pentru profesionisti.
Paint.Net, Picasa, Paintul cel clasic in sine pentru incepatori. Depinde mai exact cat de avansata vrei sa fie editarea/manipularea.

| SasNetRomania a răspuns:

Photoshop si photoscape
daca vrei licente contact me
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| AnimatedSignature a răspuns:

Photoshop, photoscape, pizap, picasa, paint.net, paint normal, gimp, pixlr
Sunt si online si offline

| Biiskrem a răspuns:

Sunt curioasă cui îi dai funda laughing

| deathy a răspuns:

Photoshop'ul este cel mai bun.Este mai dificil, dar daca esti priceput se merita.

| HaXo24 a răspuns:

PhotoShop The Best EVER.love strucklove strucklove struck Fundă:*