| anonim_4396 a întrebat:

Cine in zodia leu ca si mine? dar ar fi misto daca neam transforma in leu de exemplu daca esti taur te transformi in taur daca esti scorpion te treansformi in scorpion tare nu?

Răspuns Câştigător
| pintexim a răspuns:

Si eu sunt leu, mi-ar placea sa ma transform in leu(mai degaraba in toate animalele)pacat ca nu se va intamplasad

3 răspunsuri:
| Artemis94 a răspuns:

Te-ai uitat la fruits basket?

| Elektro a răspuns:

Iar eu ar trebui sa vars

| T7uk a răspuns:

Nu e prea tare... cei ce sunt balanta sau varsatori nu e prea bine. Pentru mine nu e problema ca sunt taur. Da ar fi tare daca te-ai putea transforma cand vrei si pentru cat timp vrei.