| Vales a întrebat:

Cine joaca football manager 11 in retea sa lasa id daca vrea sa jucamhappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joc eu
addict3d.2y0u id`u meu

4 răspunsuri:
| Nume a răspuns:

Nu joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joc eu!
florin_444 - e id-ul meu de mess
cand dati add sa specificati ca m-ati adaugat in lista pentru football manager si va adaug pe totiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rzv97zvr eu vreau sa joc happy joc in single player dar online nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Important!
Nu mai adaugati id-ul de mess florin_444 in lista voastra de mess!
Nu mai joc football manager in retea!
E prea urat sa joci football manager in retea.Trebuie sa ai multa rabdare si sa accepti mai toate pretentiile celor cu care joci, daca are chef sa joace football manager si mai e vorba si de sncronizare.
Multumesc pentru intelegere!