| Ballet a întrebat:

Cine joaca IMVU? Stiti cumva daca hack-urile de pe YouTube merg? Eu cred ca nu happy

3 răspunsuri:
| SentimenteColorate a răspuns:

Buna eu joc imvu dar hakuriel merg destule de bine dar ai grija sunt multe cu virusi succes

| MysticWayz a răspuns:

Eu joc Imvu si am multi bani pe joc normal si chiar nu am ce face cu banii eu am facut toate ofertele de bani de pe imvu gratis fara sa platesc bani reali! Nu cred ca cele de pe youtube merg hack-urile

| anndrada98 a răspuns:

Buna si eu joc imvu... este o metoda dar trebuie sa scrii asa : *use1 ( dau un exemplu dar in loc de 1 poti pune mai multe numere si iti da haine, actiuni mai multe. ) incearca eu am gasit pe youtube trebuie sa scrii numa *use si un numar...succes :X