| darkrider_7097 a întrebat:

Cine joaca metin2? Va rog sa imi spuneti, in plus am un metin2 foarte tare dar nu prea stiu sa bonusez itemele, daca il stiti este metin2mage! S-a deschis acum cateva zile.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Andrei793 a răspuns:

Iti cumperi intarirea obiectului de la magazin, pui intarirea obiectului pe itemul respectiv, apoi cand are full bonus, (4bonusuri) iti cumperi Vrajeste obiectul tot de la magazin si apoi repeti procesul de la intarirea obiectului, pana iti apar bonusurile dorite. Exemplu 2k pv, 15 %sansa la lov. critica, 20%sansa la bonus EXP.
Funda? happy

| darkrider_7097 explică (pentru Andrei793):

Poate imi dai un id de mess si mai vorbim

1 răspuns: