| anonim_4396 a întrebat:

Cine joaca Sims 2? Spuneti-mi ceva ce ati facut in jocbig grin

2 răspunsuri:
| Randy Orton a răspuns:

Construiesti o casa foarte frumoasa. Ai grija de oameni. Le dai sa manance, ii lasi la TV. Parola de bani: apesi Ctrl Shift (stanga) si C dupa care scrii motherlode. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am intrebat ce trebuie sa faci in joc pentru ca am jocul si toate pack-urile si stiu ce trebuie sa fac chiar foarte bine. Intrebarea mea era daca mai joaca cineva sims pe aici, dar na... daca vorbesc pasareasca...