| BreatheRelax a întrebat:

Cine joaca Sims 3 World Adventures, ma poate ajuta, trebuie sa ii dau unui om somon, astfel el imi da rasplata 100$. M-am dus la market sa vad daca are somon si nu exista, am fost si in Egipt sa vad daca are, dar nici acolo nu are. Mai am doua tari de vizitat China si Franta dar nu mai am bani sa imi cumpar bilet...Cine stie de unde pot cumpara somon?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.simsclub.ro/ - Tutoriale, cheaturi, articole si informatii pentru The Sims

| DanaCherry a răspuns:

Cred ca in franta, in legatura cu banii te pot ajuta : Apasa in acelasi timp tastele : Ctrl shift si c... apoi in partea de sus a ecranului apare o bara ...scrie acolo codul : motherlode si vei primi 50. 000 $ poti sa il folosesti de cate ori vrei!

| CrissYop a răspuns:

Somon gasesti in franta:X