| LaGGeR89 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu un cont pe conquiztador? astept privat...multumesc

2 răspunsuri:
| B5C9D514AA a răspuns:

I. Intri pe site-ul lor oficial.
II. Apesi pe butonul mare si galben "Cont nou".
III.Completezi căsuțele cu e-mailul tău, numele (care nu trebuie să fie cel real) si codul de verificare.
IV.Verifici e-mailul si apeşi pe link-ul de verificare pe care ți-l trimit cei de la Conquiztador după care te loghezi şi joci.
Multă baftă!

| LaGGeR89 explică (pentru B5C9D514AA):

Multumesc de sfat.dar asa am facut de vre'o 5 ori cu mail'uri diferite si bune..si tot nu merge