| marinela1998 a întrebat:

Cine ma invata si pe mine cum se pune muzica pe CD

4 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

Simplu selectezi melodiile p care vrei sa le copiezi dai click dreapta selectezi copy te duci acolo unde ai cd si dai paste dupa ce iti arata ca ai file de pus p cd in stanga undeva scrie scrie aceste elemente p cd si gata cand se termina ar trebui sa iti scoata singur cd

| LolNope a răspuns:

Pai,introduci discul in calculator(sau laptop) astepti putin si intri in My Computer si dai click pe Removable Disk.
Apoi, muti muzica pe care vrei sa o pui pe rand, ca si cum ai muta-o dintr-un folder al calculatorului in altul.
Sper ca te-am ajutat!

| FuLGuLeTzZ a răspuns:

In primul rand iti trebuie Nero StartSmart

| FuLGuLeTzZ a răspuns:

Mai intai iti trebuie Nero StartSmart. si ca sa il folosesti de uiti pe youtube... e putin mai complicat dar te descurci tu big grin mult succes