| Stefy_Stef_1987 a întrebat:

Cine ma poate ajuta ajutor va rooog.
Am nevoie de un cont voyo.ro si mam nu imi da voie sa imi incarc pentru abonament am incercat o data pe ascus am incarcat dar m-a pedepsit 2 saptamani fara calculator televizor...
Va rog am nevoie de un cont voyo activ careva ajutor! dau funda!

1 răspuns:
| AgathaRo a răspuns:

Cont nu o sa iti ofere nimeni mai ales ca este cu plata. Parerea mea e mult mai ok sa vezi pe imdb titluri de filme si sa le cauti pe net decat sa dai un chior (niste euroi) sa vezi niste filme mai vechi de 3-4 luni.