| mihai963852741 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu niste mesaje de la multi ani pentru sora mea care implineste 20 de ani? Va rog!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sa ploua incet deasupra ta/Cu picaturi de fericire/Sa fie visul tau un zbor de implinire.../Povara vietii sa-ti fie car cusanatate.../Sa-ti fie sufletul scaldat in stropi de bunatate./Sa ai oricand in drumul tau un soare zambitor/Sa ai alaturichipuri dragi si-un inger pazitor
http://ro.scribd.com/doc/87322331/Sa-Ploua-Incet-Deasupra-Ta
Te pup!

1 răspuns:
| Aℓℓe a răspuns:

Astazi, fiind o zi frumoasa
Si stiind ca-i ziua ta,
In parfumul diminetii
Tin a te felicita.
Astazi, ziua fericirii
Pentru tine a sosit;
Iti doresc in a ta viata
Numai drumul aurit,
Flori frumoase, fericire
Sa rasara-n calea ta,
Iar acum, te rog, primeste
LA MULTI ANI din partea mea.
Funda?